Aktualności

Opowiedz nam o swojej wakacyjnej przygodzie na dwóch kółkach. Prześlij relację z wyprawy po Dolnośląskiej Krainie Rowerowej i wygraj zestawy gadżetów!

Relacja musi zawierać:

- opis wyprawy, trasy, miejsc, osobliwości na trasie

- odniesienia do krajobrazu, widoków, spotkanych ludzi, zjawisk i osobliwości przyrodniczych

- opis miejsc napotkanych/odwiedzonych na trasie (np. zabytki, ciekawe historycznie, kulturowo lub przyrodniczo miejsca, ośrodki rekreacji – np. konnej, kajakowej, restauracje, w tym Miejsca Przyjazne Rowerzystom itp),

- opis wrażeń i emocji, które towarzyszyły Ci w drodze i były związane z wyprawą i trasą,

- zdjęcia dokumentujące odwiedziny opisanych miejsc, możliwie również z uczestnikiem/uczestnikami (zdjęcia mogą być również zawarte w treści reportażu), z opisem miejsca oraz autorem.  

- ilość treści: min. 750 wyrazów max. 2500 wyrazów.

- liczba zdjęć: min. 5, max. 15.

- format tekstu Word lub PDF, format zdjęć.jpg

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 1. polubić post konkursowy na FB i zaprosić do udziału w konkursie co najmniej 2 znajomych,
 2. przesłać swoją pracę i zdjęcia e-mailem lub za pośrednictwem www.wetransfer.com, na adres dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com (w tytule „konkurs”), w terminie do 20 września 2020 (niedziela),
 3. w mailu podać swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, adres pocztowy na terenie Polski) oraz wyrazić zgodę na bezpłatne wykorzystanie zdjęć , publikację wizerunku („Zgadzam się na bezpłatne wykorzystanie zdjęć i publikację wizerunku w ramach działań promocyjnych prowadzonych przez organizatora konkursu”. Miejsce, data, podpis), zgodę na przetwarzanie Państwa danych przez Dolnośląską Krainę Rowerową , na potrzeby realizacji konkursu.

Zdjęcia muszą być w dobrej jakości (co najmniej 300 dpi), wyraźne (ostre). Zdjęcia będą pokazane na prowadzonych przez nas profilach Facebook i wykorzystane w publikacjach promocyjnych dot. turystyki rowerowej w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej*.

punktujemy:

 atrakcyjność trasy - max 3 punkty

 zdjęcia trasy - max 3 punkty

 atracyjność relacji - max 3 punkty

 

Najciekawsze reportaże zostaną nagrodzone zestawem gadżetów: tj. wydawnictwami o regionie (przewodniki, mapy), koszulkami, kubkami. Ogłoszenie wyników do 30 września na naszym profilu FB.

Najciekawsze reportaże (w całości lub w wersji skróconej), wraz ze zdjęciami opublikujemy na naszej stronie internetowej oraz profilach FB.

 

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest biuro Stowarzyszenia Gmin i Powiatów „Dolnośląska Kraina Rowerowa”, z siedzibą w Żmigrodzie, ul. Wrocławska 12 (biuro ul. Poznańska 8/6), działające na rzecz promocji obszaru 15 samorządów północnej części Dolnego Śląska, tworzących Dolnośląską Krainę Rowerową. 
 2. Celem konkursu jest popularyzacja i promocja rekreacji i turystyki rowerowej na obszarze Dolnośląskiej Krainy Rowerowej* oraz Miejsc Przyjaznych Rowerzystom (MPR)**,
 3. Prace osób niepełnoletnich składają rodzice/opiekunowie prawni.
 4. Aby zakwalifikować się do konkursu należy polubić post konkursowy na FB, zaprosić do udziału w konkursie (poprzez oznaczenie pod postem) co najmniej 2 znajomych oraz nadesłać spełniający wszystkie kryteria materiał w ogłoszonym terminie.
 5. E-mail/transfer musi zawierać plik tekstowy i komplet zdjęć lub plik tekstowo - zdjęciowy, opis miejsc uwiecznionych na zdjęciach (prosimy podawać nazwy podmiotów wg listy z naszej www), imię i nazwisko autora, jego dane teleadresowe – e-mail i numer telefonu oraz adres do wysyłki w przypadku zdobycia nagrody w konkursie. Uwaga: gadżety będzie można odebrać osobiście u Organizatora (po wcześniejszych ustaleniu sposobu i czasu odbioru) lub przesłane pocztą (wysyłka wyłącznie na terenie Polski).
 6. Zdjęcia należy wysłać w terminie trwania konkursu na adres dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com (e-mailem lub za pośrednictwem  www.wetransfer.com ) - w tytule wpisując "Konkurs”.
 7. O wyborze najciekawszych reportaży decyduje dyrektor biura Stowarzyszenia.
 8. Zwycięzca lub zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Organizatora, np. koszulki, torby bawełniane, kubki, mapy lub inne nagrody pozyskane od sponsorów.
 9. Biuro zastrzega sobie możliwość nieprzyznania nagród lub odwołania konkursu w przypadku niewystarczającej ilości uczestników lub innych niezależnych od Organizatora okoliczności.
 10. Informacji nt. konkursu udziela biuro Organizatora. Prosimy o wysyłanie pytań na adres: dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com

* Dolnośląska Kraina Rowerowa: gminy Cieszków, Dobroszyce, Krośnice, Milicz, Oborniki Śląskie, Prusice, Twardogóra, Wąsosz, Wisznia Mała, Wołów, Zawonia, Żmigród, powiaty milicki, trzebnicki, górowski.   

** Miejsca Przyjazne Rowerzystom:  http://dolnoslaskakrainarowerowa.pl/artykul/118/miejsca-przyjazne-rowerzystom-2020 

 

ZAPRASZAMY DO ODKRYWANIA DOLNOŚLĄSKIEJ KRAINY ROWEROWEJ!!!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...