Aktualności

Zapraszamy na imprezę rowerową w aurze covid - 19: spory dystans społeczny, indywidualne przejazdy rekomendowanych tras a na mecie niespodzianki. Wszystko 19 i 20 września w godz. 12.00 - 18.00.

Zapraszamy do udziału w III Dniu (Dniach) bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej! W tym roku, z powodu Covid -19, nie organizujemy ani rajdu ani pikniku. Zapraszamy za to wszystkich miłośników chodzenia, biegania oraz jazdy na rowerze i Dolnośląskiej Krainy Rowerowej do indywidualnego celebrowania Dnia Bez Samochodu. Przygotujemy dla Was kilka tras - spacerowych, biegowych, rowerowych, krótszych i dłuższych, które oznaczymy w terenie. O przebiegu będziemy informować tutaj oraz w wydarzeniu na FB.

 

Waszym zadaniem jest przejść, przebiec lub przejechać przynajmniej jedną z proponowanych tras, wykonać serię zdjęć na trasie (zarówno samej trasy, jak i Was samych), przesłanie na naszego FB lub maila (dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com). Na metę - do zespołu Pałacowo-Parkowego w Żmigrodzie musicie dojechać najpóźniej do 18.00 w sobotę lub niedzielę (19 lub 20 września). Na miejscu należy okazać zdjęcia z trasy. Każdy uczestnik otrzyma okazjonalną odznakę, pierwszych 30 osób, zarówno w sobotę jak i niedzielę, otrzyma od koszulkę Dolnośląskiej Krainy Rowerowej. Na mecie będzie mogli wejść za darmo na Basztę (ostatnie wejście o 17.30), wziąć udział w warsztatach malowania koszulek dla dzieci i toreb na zakupy. Dostaniecie też talon na poczęstunek w restauracji Zamkowa.

Już niedługo więcej informacji o proponowanych trasach.

Serdecznie zapraszamy do udziału!  

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...