Ciekawe miejsca

Restauracja Grabownica to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Stawów Milickich w miejscowości Grabownica nieopodal Milicza, z pięknym widokiem na Staw Grabownica obok którego się znajduje.

Staw Grabownica jest największym akwenem kompleksu Stawno. Jego powierzchnia, liczy 283 ha, co stawia go na trzecim miejscu wśród wszystkich baryczańskich stawów. W pobliżu Restauracji Grabownica znajduje się wieża obserwacyjna licząca 13 metrów wysokości (najwyższa tego typu konstrukcja w Dolinie Baryczy).

Zadowolenie gości jest dla nas najważniejsze, dlatego produkty z których przygotowujemy potrawy są zawsze świeże oraz pierwszorzędnej jakości. W menu proponujemy świeże ryby z naszego regionu, ryby morskie, dania mięsne, sałatki, zupy oraz desery.

Wnętrza lokalu zostały zaaranżowane w tonacjach nadających mu ciepłego charakteru. Na zewnątrz z kolei zachowaliśmy harmonię z otaczającą przyrodą, ukazując jej piękno. Niepowtarzalny klimat sali restauracyjnej nadają jej duże okna z widokiem na staw. W sezonie letnim dodatkowo zapraszamy gości na Taras z Parasolami nad lustrem wody.

Z uwagi na liczne szlaki rowerowe, konne oraz piesze, restauracja jest swoistą przystanią dającą możliwość złapania oddechu i uzupełnienia sił podczas odbywania wypraw po Dolinie Baryczy.

www.restauracja-grabownica.pl

Miejsca

Miejsce Przyjazne Rowerzystom: tak

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...