Ciekawe miejsca

Jabłka, które oferujemy naszym klientom od lat chwalone są za jakość, smak i aromat. Specyficzny mikroklimat Doliny Baryczy ma korzystny wpływ na jakość naszych owoców paradoksalnie słaba gleba, na której rosną drzewa powoduje, iż owoce pobierają z gleby mniej wody dzięki czemu owoc posiada więcej cukrów prostych co przekłada się bezpośrednio na niepowtarzalny smak i sprawia, że są wyjątkowy.W 90% jabłka, które uprawiamy sprzedawane są jako jabłka deserowe większość z nich trafia bezpośrednio poprzez dystrybucję na miejscu z naszego sklepu, niewielka część trafia na rynek hurtowy. Jest to dowodem na to, że nasze jabłka są doceniane przez rynek lokalny. Soki składają się tylko z wyciśniętych owoców. Nie dodajemy do naszego soku żadnych konserwantów, wody ani cukru. Jedyna obróbka jaką przechodzi w procesie produkcji to łagodna pasteryzacja. Dzięki temu zachowuje oryginalny smak i niemal wszystkie korzystne cechy świeżych owoców, czyli np: - pełen bukiet witamin zawartych naturalnie w owocu - błonnik, - mnóstwo polifenoli, - potas, fosfor, jod, żelazo. Do naszych soków nie trzeba nic dodawać, naszym celem jest dostarczenie klientowi zdrowego soku bez żadnych dodatków. Smak takiego soku jest zależny tylko od odmiany dostarczonego owocu i pory jego zbioru. 

Zapraszamy do naszego SKLEPU FIRMOWEGO w Miliczu, gdzie poza naszymi owocami i sokami, możecie kupić produkty innych lokalnych producnetów oraz tzw. zdrową żywność, w tym bezglutenową czy wegańską.

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...