Ciekawe miejsca

Stajnia prowadzi profesjonalną szkółkę jeździecką oferującą naukę jazdy konnej na wysokim poziomie, dbając o bezpieczeństwo jeźdźców (kamizelki ochronne, toczki, wyjazdy w teren tylko w obecności instruktorki). Lekcje prowadzone są tylko i wyłącznie przez wykwalifikowaną kadrę (posiadający tytuł instruktora). Aby skorzystać z lekcji jazdy konnej w naszej stajni nie trzeba mieć swojego sprzętu- wszystko zapewniamy my, co jest wygodne zwłaszcza dla jeźdźców początkujących. Lekcje odbywają się w zależności od poziomu zaawansowania jeźdźca- dla początkujących oferujemy jazdę na lonży, dla średniozaawansowanych z kolei jazdę w zastępie natomiast osoby o wysokich umiejętnościach jeździeckich zapraszamy na przejażdżki w terenie. Jazdy odbywają się zawsze pod okiem instruktora- również w terenie. W naszej ofercie znajdują się również treningi indywidualne skomponowane na życzenie klienta. Stajnia swą działalność rozpoczęła 4 lata temu. Dodatkowo w okresie wakacyjnym oferujemy obozy jeździeckie dla dzieci (współpraca z agroturystyką Bożeny Stryjskiej). W sezonie zimowym kuligi oraz przez cały roku przejażdżki bryczką. Konie, na których odbywają się jazdy są końmi wysokiej klasy, rasami rzadko spotykanymi w szkółkach jeździeckich (konie czystej krwi arabskiej oraz konie fryzyjskie, konie huculskie).

Usługi Stajni kierowane są zarówno do dzieci, jak i dorosłych, przez cały rok. Nasza oferta jest bardzo różnorodna. Po pierwsze dbamy o to, aby każdy jeździec miał dostosowaną do swego poziomu jazdy i umiejętności lekcję. Każdy pierwszorazowy klient wsiada na tzw. jazdę testową i jest oceniany a następnie na tej podstawie uczestniczy w lekcjach na swoim poziomie zaawansowania oraz układany jest indywidualny plan nauki jazdy. Nie łączymy jazd klientów początkujących z zaawansowanymi ze względu na ich komfort jak i bezpieczeństwo. Wyjazdy w teren odbywają się wyłącznie w towarzystwie instruktora i korzystać z nich mogą jedynie osoby spełniające wymagania (odpowiednie umiejętności). Każdy jeździec jest ubezpieczony, każdy dostaje u nas toczek na głowę, dla dzieci i młodzieży mamy kamizelki ochronne. Na życzenie klienta elastycznie dostosowujemy się do wymagań dotyczących oczekiwań np. w zakresie czasu trwania lekcji. Istnieje możliwość indywidualnych lekcji wg ustalonego planu. Dla grup (niewielkich) mamy inną ofertę- oprowadzanie na koniach, podziwianie okolicy z grzbietu konia, wyjazdy bryczką oraz oczywiście kuligi zimą. Dla stałych klientów mamy również ofertę karnetów, które obniżają cenę jazd. Wszystko odbywa się po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym godziny - aby klient, który przyjeżdża miał zawsze pewność, że nie będzie musiał czekać na swoją kolej. Dla rodziców, którzy często czekają na swoje jeżdżące dzieci, przygotowaliśmy specjalne miejsce, gdzie mogą usiąść, poczytać, wypić kawę, herbatę, coś chłodnego.

Oferta jest całoroczna, jako że na koniu jeździmy nie tylko w piękne słoneczne dni ale również w lekkim deszczu czy zimą- każda z tych form jest dla jeźdźca unikatowa i dostarcza atrakcji oraz zwiększa zakres jego umiejętności. Swą działalność rozpoczęliśmy cztery lata temu.

 

Zdjęcia

Aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną
aplikację na
smartfony

App Store Google Play
Phones
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...