Aktualności

31 paź 2019

344 km szlaków rowerowych mają odnowione oznakowanie.

W roku 2019, dzięki otrzymanej dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości ponad 94 tys. zł, odnowiliśmy szlaki rowerowe w gminach Cieszków, Milicz, Wisznia Mała i Żmigród.

więcej →
24 wrz 2019

Słoneczny, radosny i bardzo rowerowy Dzień bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej

Dolnośląska Kraina Rowerowa minionej niedzieli uczciła Europejski Dzień bez Samochodu Rodzinnym Rajdem Rowerowym oraz Piknikiem Rowerowym, który odbył się w Zespole Pałacowo-Parkowym w Żmigrodzie.

więcej →
11 wrz 2019

Regulamin rodzinnego rajdu rowerowego w ramach obchodów II Dnia Bez Samochodu

Poniżej przedstawiamy wszelki informacje organizacyjne oraz regulamin wydarzenia.

więcej →
9 wrz 2019

Zapraszamy na II Dzień bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej

Święto o randze europejskiej świętujemy w tym roku rajdem rowerowym i piknikiem pod Basztą w Żmigrodzie. Start o 11.00. Obowiązują zgłoszenia.

więcej →
2 lip 2019

Wakacyjny konkurs dla fejsbukowiczów – rowerowiczów

Opowiedz nam o swojej wakacyjnej przygodzie rowerowej. Prześlij swoją relację z 1,-2- dniowej lub dłuższej wyprawy po Dolnośląskiej Krainie Rowerowej i wygraj nagrody!

więcej →
14 maj 2019

Dotacja na renowację szlaków rowerowych.

W dn. 13 maja 2019 podpisaliśmy umowę z Ministerstwem Sportu i Turystyki na renowację szlaków rowerowych w gminach: Cieszków, Milicz, Wisznia Mała, Żmigród.

więcej →
13 maj 2019

Dolnośląska Kraina Rowerowa z wizytą na Pomorzu Zachodnim.

W dniach 9-10 maja przedstawiciele samorządów Dolnośląskiej Krainy Rowerowej odwiedzili Pomorze Zachodnie - lidera budowy dróg rowerowych w Polsce.

więcej →
20 kwi 2019

Nowe mapki zrywki - drogi i szlaki rowerowe

Dzięki dotacji otrzymanej z samorządu województwa dolnośląskiego, wydaliśmy poglądowe mapki dróg rowerowych i szlaków Dolnośląskiej Krainy Rowerowej.

więcej →
16 kwi 2019

MIEJSCA PRZYJAZNE ROWERZYSTOM 2019

W dniu 15 kwietnia, w Żmigrodzie, ponad 40 obiektów turystycznych i usługowych trzymało certyfikat "Miejsce Przyjazne Rowerzystom" z rąk prezesa Dolnośląskiej Krainy Rowerowej Roberta Lewandowskiego.

więcej →
3 kwi 2019

Stowarzyszenie ma kolejnego członka.

W marcu 2019 w szeregi Stowarzyszenia wstąpił powiat milicki.

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...