Aktualności

15 sty 2024

Zgłoś swoją usługę do sieci MIEJSC PRZYJAZNYCH ROWERZYSTOM

Zapraszamy usługodawców turystycznych działających na terenie Dolnośląskiej Krainy Rowerowej do ubiegania się o oznaczenie usługi jako przyjaznej rowerzystom. VII nabór zgłoszeń rozpoczął się 15 stycznia i trwa do 15 lutego 2024.

więcej →
2 sty 2024

Rozbudowa i modernizacja portalu dolnoslaskakrainarowerowa.pl

Dzięki dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki zmodernizowaliśmy portal i aplikację mobilną. Teraz jest to potężne źródło informacji umożliwiające zaplanowanie pobytu, głównie rowerowego. Strona ponadto posiada wersję angielską i niemiecką, będzie więc mogła służyć turystom zagranicznym.

więcej →
5 gru 2023

Podsumowaliśmy intensywny promocyjny rok i 5 lat budowania marki Dolnośląskiej Krainy Rowerowej.

W konferencji wzięło udział ponad 50 osób - włodarzy, przewodników rowerowych, członków organizacji i instytucji zaangażowanych w rozwój turystyki rowerowej na Dolnym Śląsku.

więcej →
8 lis 2023

Szkolenie dla przewodników rowerowych #4 w Zawoni #MojeDolnośląskie

Ostatnie w tym roku szkolenie dla przewodników rowerowych w ramach cyklu szkoleń organizowanych dzięki dotacji z UMWD na upowszechnianie turystyki i promocji walorów turystycznych regionu. #MojeDolnośląskie

więcej →
23 paź 2023

Ostre Koło Radia Wrocław z Zawoni

ZAWONIA była drugą gminą, której trasy rowerowe promowaliśmy wśród słuchaczy Radio Wrocław, dzięki dotacji otrzymanej ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

więcej →
16 paź 2023

Prosimy o głosy w plebiscycie internautów !

Konkurs na najlepszy PRODUKT TURYSTYCZNY Polski wśród internautów ogłosiła Polska Organizacja Turystyczna. Głosy można oddawać przez internet (komputer, smartphone) co 24 godziny, do 31 października.

więcej →
14 paź 2023

Zapraszamy do udziału w wyprawie "Rowerowa Jesień" 4-5 listopada

Impreza dla miłośników jazdy rowerem, bez względu na porę roku i pogodę. Okazja: 259 zł/os.

więcej →
7 paź 2023

Dolnośląska Kraina Rowerowa wybrana najlepszym produktem turystycznym na Dolnym Śląsku!

Taki tytuł otrzymaliśmy w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej.

więcej →
25 wrz 2023

VI Dzień bez Samochodu przyciągnął tłumy rowerzystów

Tegoroczne obchody Europejskiego Tygodnia Mobilności zakończyliśmy Dniem bez Samochodu, który świętowaliśmy 24 września w Miliczu.

więcej →
25 wrz 2023

Ostre Koło Radia Wrocław z Milicza - Rowerowej Stolicy Dolnego Śląska

Po kilku latach Ostre Koło powróciło do Milicza. Radio Wrocław gościliśmy podczas obchodów VI Dnia bez Samochodu dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...